Bityno produkcija

Bitynas prekiauja medumi - Kontaktai

Bitynas šiuo metu siūlo:

Bičių duonelė

 Parduota

Bičių pikis

Parduota

Natūralus medus (Tyrimų protokolas Nr.7779Ch: diastazės fermentų skaičius, Šadės vnt - 74,7

Sutartinė

Bityno pasas 2006-08-17 Nr. 10

Bitynas  medus@honey.lt  Tel.: +37068634255

 

    Mes Jums siūlome kokybišką lietuvišką medų, surinktą Širvintų rajono Bagaslaviškio apylinkėse. Švari gamta ir sąžiningas bitininkas Jums garantuoja aukščiausios kokybės bičių produktus. Mūsų medus fasuotas įvairios talpos stiklinėje ir plastikinėje taroje (nuo 250 g iki 4,5 kg). Priimame užsakymus šviežiam naujo derliaus medui, sufasuosime pagal Jūsų pageidavimus. Nuolatiniams pirkėjams Vilniaus mieste, pageidaujant, galime pristatyti į namus. Užsisakyti galite elektroniniu paštu - medus@honey.lt arba telefonu Vilniuje - 279 07 33 ir Širvintų raj. - (8 382) 43 682, mobilus - 86 86 34255. Taip pat turime bičių duonelės, pikio, vaško.

Medus

Žiedadulkės ir bičių duonelė

    Žiedadulkės - tai iš augalų žiedų surinktos vyriškos lytinės ląstelės, kurias bitės vartoja maistui. Bičių duonelė - užkonservuotos bičių fermentais ir medumi žiedadulkės. Nuo žiedadulkių bičių duonelė skiriasi tuo, kad joje yra monosacharidų, pieno rūgšties ir daugiau vitamino K.

    Žiedadulkių ir bičių duonelės sudėtis: visaverčiai baltymai (26-40%), amino rūgštys (5-7 kartus daugiau negu jautienoje), nukleino rūgštys ir nukleoproteidai, apie 20% augalinių riebalų, lipidai iš kurių susidaro vitaminas D, apie 2% fosfolipidų, kurie sulaiko riebalų kaupimąsi kraujagyslėse, karotinoidai, kurie virsta vitaminu A, rutinas, didinantis kraujagyslių atsparumą, vitaminai C, B1, B2, B5, B6, PP, E, biotino ir folinė rūgštys. Mineralinės medžiagos: kalis (400 mg/100 g žiedadulkių), fosforas, magnis, geležis, cinkas, kobaltas. Fenoliniai junginiai - flavonoidai ir flavonoliai. Jie mažina cholosterolio kiekį kraujyje ir plečia kraujagysles. Triterpenoidai - skatina protinį ir fizinį darbštumą.

    Žiedadulkės ir bičių duonelė vartojami: esant virškinamojo trakto sutrikimams, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligei, lėtiniams kepenų ir tulžies pūslės uždegimams, lėtiniams prostatitui ir prostatos padidėjimui, klimakterinėms neurozėms ir nervinei depresijai.

    Žiedadulkės ir bičių duonelė teigiamai veikia žmogaus imuninę sistemą, stiprina kraują, padeda greičiau atgauti jėgas po sunkių fizinių ir emocinių krūvių, tinka sportininkams ir dirbantiems sunkų fizinį bei protinį darbą.

    Vartoti: po 15-20 g kasdien (apie vieną valgomąjį šaukštą), užsigeriant virintu vandeniu arba su medumi.

Bičių pikis (propolis)

 

Titulinis Naujienos  Produktai  Bitynas Motinėlės Bičių ligos Spietimas Medus  Receptai  Galerija Links Atsiliepimai Kontaktai